
Петля НАКЛАДНА універсальна SIBA 100 мм, ВУЗЬКА матовий нікель SN (2BB-100х63,8х2,0-SN)
53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 2BB-100х63,8х2,0-SN
+380 (66) 480-33-05
- +380 (96) 796-29-10
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна накладна дверна завіса SIBA 100 мм призначена для встановлення на легкі дерев'яні двері з плоским торцем. Монтується без врізання у дверне полотно та коробку, що неабияк спрощує встановлення. Обладнана двома підшипниками, що забезпечують плавний і тихий хід дверей.
Має товщину сталевого полотна 2,00 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siba |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сатин |
| Ширина | 63.8 мм |
| Висота | 100 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна – виробник товару | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
| Сторона відкривання | Універсальна |
| Висота петлі | 100 мм |
| Товщина карти петлі | 2.0 мм |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 ₴



