Високоякісні дверні очі SIBA забезпечують максимально якісну "картинку" з можливих.
Діаметр ока = 26 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siba |
| Країна виробник | Туреччина |
| Діаметр врізної частини | 26 мм |
| Конструкція глазка | Стандартна |
| Максимальна товщина полотна дверей | 70 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал оптики | Скло |
| Мінімальна товщина полотна дверей | 40 мм |
| Наявність шторки | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4070 AB |
| Тип | Вічко дверне |
| Діаметр | 26 мм |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Країна – виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 308 ₴



