
Петля накладна кована (90 мм) AMIG мод.9010 (15442)
179 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 15442
- +380 (96) 796-29-10
Петля накладна кована AMIG мод.9010 — універсальна петля, може використовуватися спільно зі віконницями, дверцятами та подібними конструкціями.
Розміри петлі — 90*60*3 мм.
AMIG — іспанський виробник, який виробляє величезний асортимент дверної, віконної, меблевої та іншої фурнітури європейської якості за прийнятною ціною. Із самого початку існування (1940 рік) компанія AMIG спрямовує всі свої зусилля на надання своїм клієнтам найширшого асортименту високоякісних скоб'яних виробів. За минулі роки компанії вдалося вийти на ринок понад 70 країн.
Кована фурнітура AMIG вирізняється епоксидним покриттям, яке має високу витонченість до корозії та приємне на дотик.
Можливе використання не тільки в приміщенні, але й на вулиці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amig |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Висота | 90 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Тип петлі | Карткова |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15442 |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна – виробник товару | Іспанія |
| Покриття | Епоксидне |
| Сторона відкривання | Універсальна |
- Ціна: 179 ₴




